Дію природно і даю змогу відчути себе.Уявіть собі, що ви йдете на прогулянку зі старим другом, у якого є випадково відеокамера. Мій процес вільний і плавний, і моя мета єдина - зафіксувати ваше справжнє я.

Справжні ви, в рамці портрета

МІЙ ПІДХІД

01.


ЗУСТРІТИСЬ


Щоб усі відчували себе комфортно та звикли один до одного,пропоную зустрітись,щоб обговорити речі та все спланувати.

02.


Планування


Перед весіллям ми ретельно готуємо і обговорюєм локації які попередньо будем використотувати під час вашої весільної відеозйомки.

03.


ЧАС ДЛЯ ВАС


Під час весільної відеозйомки я ловлю моменти коли ви можите відпочити від камери,поспілкуватись із рідними,друзями,гостями.

FAQ

Це моя перша відеозйомка, що мені варто знати?

Бути максимально розслабленим,кайфувати від сьогоднішнього дня.

Скільки триває відеозйомка ранку наречених?

Це залежить від таймінгу який в нас є,зазвичай це невпливає на результат.

Скільки часу потрібно чекати на матеріал?

Зазвичай віддача матеріалу від 4 до 6 місяців.

Чи працюєте ви у команді?

Так,при необхідності пряцюють ще відеографи.

Ви доступні в межах Європи?

Так, звичайно ми це все обговорюєм.WHY ME?Як і вам, мені потрібно було з чогось почати, і, як і ви, я зіткнувся з багатьма перешкодами, щоб досягти того місця, де я є.

Я хочу позбавити вас цих клопотів і показати вам шлях, інструменти та техніки, які я навчився та розвивав протягом багатьох років. Я хочу допомогти тобі відновити твою пристрасть до кіно та полегшити твоє життя.

Але не віднімайте це від мене, подивіться на мою роботу, і якщо вона надихне вас, я тут, щоб допомогти!
MENTORING


Я знаю, як важко задавати запитання на публічних форумах і в соціальних мережах. Правда полягає в тому, що ми всі вчимося, незалежно від того, на якому етапі нашої кар’єри ми перебуваємо.


Це місце, де ви можете глибоко зв’язатися зі своїм внутрішнім учнем, повернутися до свого початкового імпульсу, оживити своє бачення та почати планувати краще майбутнє.


Всі питання актуальні! Запитай мене щось! Від балансу між роботою та особистим життям, робочого процесу, побудови стосунків, творчості та натхнення до розуміння світла, обладнання, програмного забезпечення, технологій, бізнесу, брендингу та маркетингу.


МОЯ РОБОТА РОЗПОВІДАТИ ВАШІ ІСТОРІЇ ТА ЗАЛИШИТИ В ПАМ’ЯТІ НА ЧАС. Я ТУТ, ЩОБ ПРОВЕСТИ ВАС НА НАЙКРАЩИЙ ДЕНЬ ВАШОГО ЖИТТЯ!


AWARDS

AWARDS