Перш ніж поділитися вашою історією..

дозволь мені розповісти свою.

Мене звати Олександр,  я весільний відеооператор. Мої весільні фільми дотримуються певної філософії: я зосереджуюсь на проблисках чистих емоцій, несподіваних і нефільтрованих, і фіксую природні красиві риси обличчя та вирази, динамізм мови тіла та магію атмосфери, створеної протягом цього особливого дня.

01.


Fact 1


Я народився і виріс в Україні тому люблю знімати як на природі так і містом.

02.


Fact 2


Люблю робити портретні зйомки в студії.

03.


Fact 3


Як і у своїй відеографії я насолоджуюся простими речами в житті - прогулянками з друзями, смачною їжею та прекрасними краєвидами.

Вловлення світла, почуттів і моментів, а також усього, що існує між людьми та життямМені подобаються стильні пари, які живуть у гармонії зі своїми емоціями і просто люблять життя. Мої майбутні молодята люблять мою роботу, дотримуються мого стилю і довіряють мені. Вони дають мені карт-бланш, дозволяючи повністю розкрити свій творчий потенціал. Вони знають про важливість збереження спогадів, у них є око на деталях і вони цінують наші стосунки. І, перш за все, вони круті!

Моя місія полягає в тому, щоб зосередитися на людях поза будь-яким технічним аспектом. Я щиро вірю, що весільний фільм має успіх, коли режисер зосереджується на тому, що робить унікальність людей. Мої амбіції — створювати ексклюзивні, художні та надихаючі фільми, які підкреслюють ваші емоції. Я пропоную справедливі ціни та використовую лише високоякісне інноваційне та часто оновлене обладнання.

Основна цінністьЄДНІСТЬ | Бути вашим партнером


НАЯВНІСТЬ | Бути реактивним


ПОВАГА | Визнання своєї цінності


ЗАБАВА | Весело під час роботи


ТВОРЧІСТЬ | Нестандартне мислення


ТЕПЛІ СЛОВА

Щиро дякую за це справді ЧУДОВЕ відео. Ми дуже схвильовані та дуже щасливі, що ти там був.Ти, а точніше, ти НАЙКРАЩИЙ, і ніхто інший не зміг би виконати цю велику роботу. Мільйон спасибі за все, і з тобою було дуже приємно!

МИКОЛА & РУСЛАНА

ГОТОВІ РОЗПОВІСТИ СВОЮ ІСТОРІЮ?